رفتن به نوشته‌ها

آموزش آمبراکینزی (کنترل تاریکی)

آموزش آمبراکینزی (کنترل تاریکی)

 

آموزش آمبراکینزی با مجرب ترین آموزش ها اختصاصی از سایت کتابروید

آمبراکینزی به معنای کنترل تاریکی می باشد و کینزی نسبتا سخت و بسیار جالبی است.

شاید خیلی ها از آمبراکینزی بترسند و با خود بگویند که آمبراکینزی جادوی سیاه است اما خیر آمبراکینزی هیچ خطری ندارد و فقط شما تاریکی را مثل نور می توانید کنترل کنید.

کتاب آموزش آمبرا کینزی با معرفی چند تمرین ساده به شما آموزش می دهد که چگونه بر تاریکی و سایه ها کنترل داشته باشید.

تاریکی چیزی است که در همه جا وجود دارد و شما با کنترل تاریکی می توانید کارهای فوق العاده ای مثل ساخت گوی تاریکی ، تاریک کردن اطرافتان ، ساخت سیاه چاله در سطوح پیشرفته و…خیلی کارهای دیگر انجام داد.

اگر شما به دنبال یاد گرفتن این کینزی فوق العاده هستید این کتاب راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

 

سوالات متداول:

از کجا بدانم که آموزش های درون کتاب واقعی است؟

پاسخ:تمامی کتاب های سایت کتابروید ترجمه شده از کتاب های کهن شرق می باشد و تمامی آموزش های درون کتاب ها ترجمه شده از سخنان و کتاب های استادانی است که تمام عمر خود در این زمینه ها فعالیت داشته اند.

طی چه مدت زمانی می توانم به نتیجه برسم؟

پاسخ:به نتیجه رسیدن شما بستگی به خودتان دارد که چقدر تمرینات را به صبر و حوصله و با توجه تمام انجام می دهید و اینکه بستگی به استعداد شخص هم دارد ولی باید بدانید که تمام آموزش های درون کتاب کاملا واقعی است و برای همه افراد حتی افرادی که کمترین استعداد را دارند با تمرینات این کتاب می توانند به نتیجه برسند.

آیا محتویات این کتاب و تمرینات آن خطرناک نمی باشد؟

پاسخ:خیر، زیرا سایت کتابروید کتاب هایی با محتویات خطرناک قرار نمی دهد و شما مطمئن باشید که محتویات و تمرینات این کتاب هیچ خطری ندارد و درواقع تمامی کتاب های سایت کتابروید در مورد متافیزیک و مدیتیشن می باشد که با تمرکز بر ذهن و آموزش های خاص شما به قدرت هایی مثل کنترل اجسام ، سایه ها ، و غیره.. می رسید

چرا این کتاب پولی است و رایگان در احتیار همه قرار نمی گیرد؟

پاسخ این کتاب با زحمت فراوان ساخته شده است و نمی توان گفت باید آن را رایگان قرار داد زیرا برای ساخت و ترجمه کتاب ها و جمع آوری آن ها در این کتاب هزینه شده است پس نباید این کتاب رایگان باشد زیرا این کتاب رایگان ساخته نشده است که رایگان در اختیار همه قرار بگیرد در ضمن این کتاب با مبلغ ناچیزی که الان خیلی از کتاب داستان های بچگانه با این قیمت به فروش می رسد می باشد.

 

 

 


جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

بازدیدها: 4

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *