رفتن به نوشته‌ها

آموزش دوازده نوع کینزی به همراه آموزش فعال کردن چاکرا ، کندالینی ، انرژی درمانی ، قدرت پرانا

پکیج آموزش انواع کینزی ها و فعالسازی انرژی درون

 

 

پکیج آموزش انواع کینزی ها و فعالسازی انرژی درون که به شما دوازده نوع کینزی به همراه آموزش فعال کردن چاکرا ، کندالینی ، انرژی درمانی ، قدرت پرانا و خیلی آموزش های فوق العاده دیگر که در ادامه معرفی خواهند شد آموزش داده خواهد شد.

کینزی به معنای کنترل با قدرت ذهن می باشد و برای مثال به کنترل اجسام با نیروی ذهن “تله کینزی” می گویند و توسط خیلی افراد این عمل انجام شده است و کاملا واقعی می باشد فقط کافیست کلمه “تله کینزی” را در اینترنت جستجو کنید تا ویدیو و مقاله های زیادی در رابطه با این نیروی ماوارایی و خارق العاده ذهن مشاهده کنید و همچنین کینزی های دیگری وجود دارد مانند کنترل آتش که “پیروکینزی” نام دارد و همگی با نیروی ذهن انجام می شود که در این پکیج شما به طور کامل با تمام این کینزی ها آشنا خواهید شد و با انجام تمرینات درون کتاب ها خواهید توانست نیروی ذهن خود را کنترل کنید همچنین جدا از آموزش انواع کینزی ها شما با کتاب “انرژی درون” که دارای 500 صفحه می باشد با تمام قدرت های ذهن و بدن مانند چاکرا ، پرانا ، انواع مدیتیشن ، کانالهای انرژی در بدن ، یادگیری قدرت جذب ، افزایش تمرکز ، آموزش انرژی درمانی و هرآنچه که در رابطه با قدرت های ذهنی و انرژیکی باشد در این کتاب با آن آشنا خواهید شد.

 

در این پکیج کتاب های آموزشی عبارتنداز:

1_آموزش تله کینزی (کنترل اجسام با نیروی ذهن)

2_آموزش پیروکینزی(کنترل آتش با نیروی ذهن)

3_آموزش آمبراکینزی(کنترل تاریکی با نیروی ذهن)

4_آموزش هیدروکینزی (کنترل آب با نیروی ذهن)

5_آموزش ایروکینزی (کنترل باد با نیروی ذهن)

6_آموزش گئوکینزی (کنترل خاک با نیروی ذهن)

7_آموزش اگروکینزی(کنترل گیاهان با نیروی ذهن)

8_آموزش سونوکینزی(کنترل صدا با نیروی ذهن)

9_آموزش الکتروکینزی(کنترل الکتریسیته با نیروی ذهن)

10_آموزش بیوکینزی(تبدیل رنگ چشم به قرمز ، آبی ، طوسی و سبز)

11_آموزش کرایوکینزی (کنترل سرما با نیروی ذهن)

12_آموزش فوتوکینزی(کنترل نور با نیروی ذهن)

همچنین کتاب آموزش جامع “انرژی درون” که شامل مطالبی همچون آموزش فعال کردن چاکرا ، فعال کردن کندالینی ، انرژی پرانا ، انرژی درمانی ، قدرت جذب ، ریکی ، آموزش انواع مدیتیشن ، آموزش انواع مانترا ، آموزش نقاط انرژی در بدن و…. که دارای 500 صفحه می باشد و مرجع کاملی برای شناخت و آموزش قدرت های درونی انسان است.

 

تمامی کتاب های درون این پکیج ترجمه شده از کتاب های کهن چین و ژاپن و کتاب هایی که به زبان سانسکریت  می باشد ، است و درهیچ جای اینترنت یافت نمی شود و تمامی تمارین و مطالب درون کتاب ها کاملا واقعی و مجرب است.

با این پکیج با دوازده کینزی که قویترین کینزی ها می باشند به طورکامل آشنا خواهید شد و خواهید توانست این کینزی ها را با استفاده از تمریناتی که به شما گفته خواهد شد در مدت زمان کوتاهی کنترل کنید و همچنین به مرجعی کامل که دارای 500 صفحه می باشد دست خواهید یافت که میتوانید تمامی اطلاعات مورد نظر خود را در رابطه با انرژی ، چگونگی فعال کردن چاکرا ، کندالینی ، انواع مدیتیشن و … بیابید.

تمامی مطالب کتاب ها و تمرینات درون این پکیج کاملا بی خطر می باشد و هیچ خطری برای ذهن و بدن ندارد.

اگر شما بخواهید تمامی کتاب های درون این پکیج را جداگانه خریداری کنید قطعا باید مبلغی بیش از 200 هزار تومان بپردازید اما با خرید کامل این مجموعه کتاب ها به صورت پکیج از تخفیف فوق العاده ما استفاده کنید و تمامی این کتاب های فوق العاده کمیاب و ارزشمند را فقط با قیمت 39 هزار تومان دانلود بفرمایید.

با خرید این پکیج شما به مجموعه ای کامل در رابطه با کینزی ها ، چاکراها ، قدرت های ذهن و خیلی مطالب دیگر دست خواهید یافت که همگی ترجمه شده از کتاب های کهن و سخنان استادان بزرگ در این زمینه می باشد.

نکته بسیار مهم:تمامی کتاب های درون این پکیج ترجمه شده از کتاب های کهن شرق می باشد و مطالب و تمرینات درون کتاب ها کاملا واقعی و مجرب است و تمامی این کتاب ها اختصاصی از سایت کتابروید (کتابخانه قدرت های نهفته) می باشد و در هیچ جای اینترنت و فروشگاه های کتاب یافت نمی شود.

توجه:کتاب ها تماما الکترونیک (pdf) میباشند 

 

برای دانلود اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 44

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *