رفتن به نوشته‌ها

آموزش سونوکینزی (کنترل صدا)

آموزش سونوکینزی (کنترل صدا)

 

حتما تا به حال در فیلم ها دیده اید که بعضی افراد با نیروی ذهن خود می توانند صدا را کنترل کنند و با استفاده از آن به دیگران غلبه کنند اگر شما هم دوست دارید مانند این افراد البته در واقعیت ، نه در فیلم باشید پس کتاب آموزش جامع سونو کینزی (کنترل صدا) را از دست ندهید.

کتاب آموزش سونوکینزی کتابی است که ترجمه شده از کتاب های کهن شرق می باشد و تمامی تمارین آن مجرب است.

در این کتاب به شما آموزش داده می شود که چگونه عمل سونوکینزی را انجام دهید و صدا های اطراف خود را کنترل کنید.همچنین تمریناتی برای شنیدن اصوات ماورایی به شما آموزش داده می شود که می توانید صداهای دوردست و در بُعد های دیگر را بشنوید و از صداهای اطراف خود گوی انرژی بسازید و به اطراف پرتاب کنید.

این کتاب مخصوص افرادی است که می خواهند واقعا به این توانایی دست یابند و به خودشان و سونوکینزی ایمان کامل دارند زیر انسان موجود پیچیده ای است و به هر چیزی که بخواهد می تواند برسد فقط باید کمی تلاش کنید.

هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست و اگر شما در حال خواندن این مطلب هستید بدانید که این اتفاق هم شانسی نیست و اگر می خواهید واقعا به اسرار نهفته درون بدنتان پی ببرید و نیروهای پنهان درونتان را به کاربگیر این کتاب برای شماست. شما فقط با پرداخت فقط پنج هزار تومان که معادل با دو بسته چیبس می باشد به کتابی دست میابید که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد و به انرژی نهفته درونتان دست یابید که منتظر است هرچه زودتر در بدن شما جاری شود و در دستان شما قرار بگیرد.

کتاب آموزش جامع سونوکینزی (کنترل صدا) تقدیم به شما دوستداران قدرت ماورالطبیعه.

 


جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

بازدیدها: 1

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *