رفتن به نوشته‌ها

آموزش چرونو کینزی (کنترل زمان)

آموزش چرونو کینزی (کنترل زمان)

 

چرونو کینزی به معنای کنترل زمان می باشد که با قدرت این کینزی می توان زمان را کند کرد و کاملا نگه داشت و در حالی که محیط و موجودات اطرافتان کند شده اند شما می توانید به صورت عادی حرکت کنید.

این کینزی یکی از برترین کینزی ها می باشد و به اندازه چهار کینزی اصلی کاربرد دارد.

برای کنترل این کینزی باید تمارین خاصی را انجام داد که متاسفانه در اینترنت تمریناتی را در مورد این کینزی به اشتراک گذاشته اند که کاملا بیهوده است و هیچ نتیجه ای نخواهد داشت زیرا تمرینات ساختگی است و هیچ منبعی ندارد اما این کتاب ترجمه شده از کتاب های قدیمی که به زبان هندی و سانسکریت است ، می باشد و تمارین درون کتاب کاملا واقعی و مجرب است.

این کتاب به شما تمریناتی را می آموزد که با انجام آن ها خواهید توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی چرونو کینزی و یا همان کنترل زمان را بیاموزید همچنین در این کتاب در مورد قدرت این کینزی توضیح داده شده است.

این کینزی کاملا به ذهن شما وابسته است و نیازی به هیچ انرژی و یا نیروی خاصی مثل چاکرا ندارد به همین خاطر هر فردی می تواند این کینزی را بیاموزد و تمرینات را انجام دهد.

نکته:توجه کنید که سفر در زمان مربوط به سطوح پیشرفته طی الارض می باشد و هیچ ارتباطی با چرونو کینزی ندارد در چرونو کینزی می توان زمان را کند کرد و سرعت زمان را کنترل کرد.

 

 


جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

بازدیدها: 3

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *