رفتن به نوشته‌ها

ان زندگی را انتخاب کنیدکه میخواهید

ان زندگی را انتخاب کنیدکه میخواهید

معرفی کتاب آن زندگی را انتخاب کنید که می خواهید

کتاب آن زندگی را انتخاب کنید که می خواهید به قلم دکتر تال بن شاهار مسیر هوشیارانه ای را به سوی شادی به شما نشان خواهد داد. من انتخابی دارم و انتخاب می کنم که انتخاب کنم. انتخاب آفرینش است. انتخاب کردن آفریدن است. به واسطه انتخاب هایم، هستی ام را می آفرینم.

من در هر لحظه از زندگی ام انتخابی دارم. لحظات جمع می شوند و طول عمری را تشکیل می دهند؛ انتخاب ها جمع می گردند و زندگی ای را شکل می دهند. چگونه زندگی ای برای خودم می خواهم؟ کدام انتخاب ها این زندگی را خواهد آفرید؟

هیچ کس دوست ندارد شکست بخورد اما بین بیزاری از شکست و ترس از آن تفاوت وجود دارد. بیزاری از شکست موجب می شود کاری بکنیم و برای رسیدن به موفقیت بیشتر تلاش نماییم اما ترس از شکست ما را ناتوان می کند و باعث می شود شکست را با چنان شدتی از خود دور نماییم که دیگر نتوانیم برای رشد و پیشرفت ریسک کنیم. این ترس عملکرد ما را ضعیف می کند و سلامت روانی ما را هم به خطر می اندازد. شکست بخشی از زندگی است. ما راه رفتن را با زمین خوردن، حرف زدن را با تکرار کلمات نامفهوم دوران کودکی، انداختن توپ در سبد بسکتبال را پس از خطاهای زیاد و رنگ آمیزی را با خط خطی کردن یاد می گیریم.

کسانی که از شکست می ترسند، هیچ گاه استعدادهای بالقوه ی خود را به طور کامل شکوفا نمی کنند. ما باید یاد بگیریم چگونه شکست بخوریم در غیر این صورت شکست می خوریم که یاد بگیریم.

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *