رفتن به نوشته‌ها

برنامه کاهش وزن بانوان (ورزش در خانه)

برنامه کاهش وزن بانوان (ورزش در خانه)

 

ورزش‌های چربی‌سوزی برای کاهش وزن و سوزاندن چربی شکم در خانه برای بانوان.

بهترین برنامه کاهش وزن برای بانوان جهت سوزاندن چربی و کاهش وزن در خانه! ورزش‌های چربی‌سوز ساده و مؤثر برای بانوان جهت کاهش چربی شکم، ران و بازو. با دنبال کردن برنامه ۳۰ روزه و تنها چند دقیقه ورزش در روز می‌توانید وزن کم کنید و فرم بهتری به بدنتان بدهید!

۲ تا ۷ دقیقه ورزش سریع و تمرین HIIT در هر زمان و هر جا کمک می‌کند وزن کم کنید و متناسب بمانید. دیگر بهانه‌ای وجود ندارد!

می‌توانید کالری سوزانده شده و روند کاهش وزنتان را نیز در نمودار دنبال کنید. نیازی به باشگاه یا تجهیزات نیست. فقط با استفاده از وزن بدن، کل بدن را فرم دهید و عضلاتی ورزیده بسازید.

4 سطح شدت

این برنامه دارای 4 سطح برای هر دو گروه مبتدی و حرفه‌ای است که یک مربی بدنسازی حرفه‌ای آن را طراحی کرده است. وجود ورزش‌های چربی سوز متفاوت برای هر روز، دنبال کردن این برنامه را راحت‌تر می‌کند.

ورزش‌های سریع برای بانوان

ورزش‌های سریع با مدت زمان متغیر بین ۲ تا ۷ دقیقه ویژه‌ی افرادی طراحی شده است که برنامه روزانه فشرده‌ای دارند. می‌توانید این ورزش‌ها را هر جا در اداره، تختخواب، خانه و غیره انجام دهید.

تمرکز بدن

ورزش‌های کاهش چربی، همه قسمت‌های بدن را که برای بانوان مهم است درگیر می‌کند، نظیر شکم، ران، بازو و باسن و غیره. روی قسمتی که می‌خواهید تمرکز کنید، هوشمندانه ورزش کنید و نتایج چربی‌سوزی را به حداکثر برسانید.

ورزش‌های HIIT برای بانوان

ورزش HIIT (تمرین اینتروال شدید)، ورزش‌های چربی‌سوز بسیار مؤثر با اثر پس از چربی‌سوزی در تمرین‌های ۲ تا ۷ دقیقه‌ای گنجانده شده است تا کمک کند هر زمان و هر کجا وزن کم کنید.

ورزش در خانه

برنامه روزانه ورزش برای همه گروه عضلات اصلی جهت فرم دادن به بدن. بدون نیاز به باشگاه یا مربی بدنسازی گران قیمت. تنها ورزش‌های ساده در خانه را انجام دهید و در خانه چربی بسوزانید!

 


جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

Save

بازدیدها: 2

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش طراحی سایت