رفتن به نوشته‌ها

جدول هزینه های چاپ کتاب در سال 1400

چاپ کتاب علاوه بر آنکه یک راه مطمئن برای اشتراک گذاری افکارتان با حفظ حقوق صاحب اثر است، راهی برای بهبود اعتبار و کسب شان اجتماعی و موفقیت در کسب و کار از طریق ارائه رزومه علمی است. چاپ کتاب از پایان نامه کارشناسی ارشد بخش مهمی از رزومه تحصیلی شما را تشکیل می دهد و داشتن رزومه ای همراه با چاپ کتاب به شما در مصاحبه هایی چون مصاحبه دکتری و همچنین مصاحبه های استخدامی به خصوص استخدامی های سازمان ها،شرکت ها و ارگان های دولتی، بانکها و موسسات مالی یاری خواهد رساند.

چاپ کتاب رزومه ای عالی برای کارمندان دولت جهت پربار کردن سوابق علمی شان حین کار و افزایش اعتبارشان در میان مدیران رده بالا محسوب می شود.

 اگر در دانشگاه در حال تحصیل هستید و می خواهید این راه کسب علم و دانش را ادامه دهید، چاپ کتاب می تواند به عنوان رزومه تحقیقاتی شما و نمره مثبت به شمار آید به خصوص در آزمون مصاحبه دکتری. برای اینکه بتوانید چاپ کتاب خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید، دانستن مراحل چاپ کتاب و هزینه چاپ کتاب به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

مراحل و هزینه های چاپ کتاب 

مشاوران زبده و متخصصان ما در انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی – تهران- همراه شما هستند تا به شما در خصوص چاپ کتاب های تالیفی یا ترجمه، و تبدیل پایان نامه هایتان به کتاب یاری برسانند

افتخار داریم که با کادری مجرب ،آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در سراسر ایران هستیم.

02186037269

 

http://boualibook.com/

بازدیدها: 1

منتشر شده در کتابکتاب و فایل pdf

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *