رفتن به نوشته‌ها

دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی pdf جدید 1401بهمراه پاسخ صحیح سوالات

سوالات آیین نامه رانندگی ( دانلود اصل سوالات سال 1401 ) قبولی 100% !

 

در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم , اگر می خواهید اصل سوالات آیین نامه رانندگی را فورا دانلود و دریافت کنید می توانید از همین صفحه , کمی پایین تر , اصل سوالات سال 1401 با آخرین تغییرات را به راحتی دانلود کنید .

توجه داشته باشید :

سوالات آیین نامه رانندگی , به صورت سراسری و کشوری می باشد یعنی , سوالات در آموزشگاه های رانندگی سراسر کشور باهم مشابه می باشند .

منظور ما از سوالات ” اصل سوالات آیین نامه رانندگی ” است .

 

17 آزمون آیین نامه اصلی سال 1401 با جواب!!

 

این بسته تمام سوالات کاردکس های آیین نامه سال 1401 می باشد که سوالات تکراری کاردکس ها حذف شده و به صورت 17 آزمون در آمده است.

قبلا خود عکس کاردکس ها که 20 تا 4 صفحه بوده که جمعا 80 صفحه تقدیم مشتریان می گردید که مجبور بودند حدود 100 تا 150 سوال اضافی را بخوانند که همگی هم تکراری بودند ولی در پک جدید سوالات به صورت یک فایل PDF درآمده که با کیفیت بسیار بالا خدمت تقدیم شما میگردد.

 

نمونه های آزمون:

توجه داشته باشید که کیفیت تصاویر نمونه به مراتب پایینتر از فایل اصلی میباشد به طوری که در زوم بالا هم کیفیت تغییر نمیکند.

نمونه

نمونه1

 

 

نکته بسیار مهم :

شما “” دقیقا خودِ سوالات با آخرین تغییرات که قرار است در امتحان ببینید “”را دانلود خواهید کرد . نه صدها نمونه سوال که باعث کلافگی شما و در نتیجه مردود شدن در امتحان می شود .

وقتی اصل سوالات هست نمونه سوال دیگر چرا ؟ و این یعنی قبولی 100% و قطعی , چون شما دیگر خودِ سوالات را خواهید داشت و یکبار برای همیشه امتحان خواهید داد.

 

باز هم تکرار می کنیم : شما دقیقا خودِ سوالات با آخرین تغییرات در سال 1401 را دانلود خواهید کرد و این یعنی قبولی 100% و قطعی .

” این سوالات عینا در امتحان آمده است ”

” سوالات به صورت کشوری بوده و سوالات تمام آموزشگاه های رانندگی در سراسر کشور یکیست ”

 

بازدیدها: 303

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *