رفتن به نوشته‌ها

دانلود رایگان کتاب ریاضی و آمار آزمون استخدامی

دانلود رایگان کتاب ریاضی و آمار آزمون استخدامی

این کتاب در 8 فصل و 114 صفحه تهیه شده و در آن به مباحثی چون آمار و احتمال، معادلات و نامعادلات، تابع ،دنباله،… پرداخته شده است.همچنین سوالات آزمون های فراگیر 5 و 6 به طور کامل و بخشی از آزمون های قدیمی تر در این جزوه پاسخ داده شده اند.

ریاضی وآمار مقدماتی در تمامی آزمون های استخدامی (فراگیر ، آزمون های استخدامی بانک ها ، شرکت ها و سازمان ها) جزء مواد اصلی آزمون می باشد .  بسیاری از شرکت کنندگان در این آزمون ها به دلیل مشکلات پایه ای در این درس و عدم آگاهی از سرفصل های مهم، موفق به کسب نتیجه مطلوب نمی شوند.
کمک استخدام با بررسی دقیق سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده ، سطح سوالات و مباحث مهم و پرتکرار را مشخص نموده و در نهایت این جزوه را با آخرین تغییرات سال 99  ( شهریور 99) ارائه داده است . همچنین سوالات آزمون فراگیر 5 ، 6 و 7 به طور کامل و بخشی از آزمون های قدیمی تر در این جزوه پاسخ داده شده اند.
برای افرادی که مدت هاست از دروس ریاضی فاصله گرفته اند و مفاهیم اولیه را از یاد برده اند در مقدمه این جزوه این مفاهیم با عنوان یادآوری گنجانده شده است.
ترتیب فصل های این جزوه بر اساس اهمیت و پیوستگی مطالب می باشد.
تا حد ممکن سعی شده در پاسخ به سوالات توضیحات به طورکامل ارائه شود تا برای کسانی که در ریاضیات قوی نیستند قابل فهم باشد.

این جزوه  در 8 فصل و 124 صفحه تهیه شده و در آن به مباحثی چون آمار و احتمال، معادلات و نامعادلات، تابع ،دنباله،… پرداخته شده است.

دقت نمایید که ریاضیات گستردگی فراوانی دارد لذا تشخیص و تعیین سطح مطالب مورد نیاز بسیار اهمیت دارد ، خواندن مطالب اضافی موجب خستگی افراد و یا بالعکس خواندن کمتر از سرفصل های مورد نیاز موجب عدم موفقیت در آزمون خواهد شد. لذا کمک استخدام با در نظر گرفتن تمامی این مطالب اقدام به تهیه و ارائه این کتاب نموده است.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 90

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.