رفتن به نوشته‌ها

دانلود رایگان کتاب زندگی سبز نوشته ی مصطفی الباجی

زندگی سبز

 

کتاب زندگی سبز نوشته ی مصطفی الباجی، به افرادی توصیه می شود که قصد دارند کنترل زندگی خودشان را به دست گیرند. بعضی ها هستند که فکر می کنند آرامش ندارند و نسبت به خودشان و آینده شان بدبین هستند. این افراد نیاز به کمک و مشاوره ای هستند که بتوانند به حالت طبیعی خود برگردند و نسبت به خود و آینده ی خود خوشبین شوند.

به کمک این کتاب و نکات و پیشنهادهایی که در اختیارتان می گذارد، خواهید توانست شرایط زندگی را به نفع خود تبدیل کرده، سپس این امکان را نیز به شما می دهد که به آرامش دست یابید و اهدافتان را محقق سازید.

در بخشی از کتاب زندگی سبز می خوانیم:

همه ما به دنبال اصلاح اعمال و رفتار خود در طول زندگی 60 – 70 ساله ی خود هستیم. بعضی با روش صحیح به رفع اشکالات و نواقص خود می پردازند و در آخر نتیجه ی خوبی بدست می آورند. و برخی دیگر شکست می خورند. چرا؟ همه ما رویاهایی در سر داریم و می خواهیم از زندگی لذت ببریم. در زندگی همه ی ما زمان هایی وجود داشته که برای رسیدن به آنچه حقیقتاً طالب و سزاوار آن هستیم، اندیشه و طرح هایی را در سر پرورانده ایم.

اما در رویارویی با مشکلات زندگی و دست وپنجه نرم کردن با سختی ها از اهداف و رویاهای خود دور می مانیم. من یک نوجوان 17 ساله هستم نمی خواهم این دوره ی سنی با ارزش و آینده ساز خود را تباه کنم. می توانم از همین حالا شروع کنم ویاد بگیرم برنامه ریزی را وارد زندگی روزانه ام کنم.

چون می دانم آینده ی روشنی در انتظار من است و این همان مثبت اندیشی است که به تنهایی کافی نیست و نیازمند پشت کار و عمل است. هرگز فراموش نکنید که امید و مثبت اندیشی یک شروع عالی است و این درس اول کتاب است. همه ی ما خواهان تغییرات مثبت هستیم در حالی که تنها عده ی بسیار کمی از ما با انتخاب شیوه درست زندگی کردن می توانیم به خواسته ی خود برسیم

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *