رفتن به نوشته‌ها

دانلود رایگان کتاب صوتی همـه چیـز بـه فنـا رفتـه؛ کتابـی دربـاره‌ی امیـد

دانلود رایگان کتاب صوتی همـه چیـز بـه فنـا رفتـه؛ کتابـی دربـاره‌ی امیـد

کتاب همه چیز به فنا رفته، داستان چرایی امید انسان‌ها و در عین‌حال تبعاتی است که داشتن امید برایمان به همراه دارد. به عقیده مارک منسن نویسنده کتاب همه چیز به فنا رفته، وجود امید در انسان بیش از اینکه باعث شادی و آرامشش شود، به اضطراب و تنش بیشتر او دامن می‌زند. یکی از دلایلی که باعث ایجاد امید در ما می‌شود، باورهایی است که در مغز عاطفی خود ثبت کرده‌ایم. در کتاب همه چیز به فنا رفته، با عواملی که باعث ایجاد امید در انسان می‌شود بیشتر آشنا خواهیم شد و متوجه می‌شویم که انتظارات و داشتن امید گاهی اوقات می‌تواند باعث تصمیمات اشتباه از سوی ما شود.

در این کتاب خواندنی، منسن سعی دارد شما را با دلیل وجود امید و سطح انتظارات‌تان آشنا کند. برای مثال این باور از کودکی در ما وجود داشته که باید در قبال لطف‌مان به شخصی، از او محبت دریافت کنیم. این موضوع در مورد بدی‌ها نیز صادق است یعنی اگر شخصی با مشت صورتتان را نشانه گرفت فکر می‌کنید که به هر قیمتی باید کنشی متقابل نشان داد.

در کتاب همه چیز به فنا رفته خواهید خواند که چگونه با تغییر باورهای ذهن می‌توانید روی احساسات خود کنترل بیشتری داشته باشید. در پایان این کتاب خواهید فهمید که بدون امید واهی، شادی و آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 40

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *