رفتن به نوشته‌ها

دانلود رایگان pdf از جنین تا جنان کتابی کامل در زمینه روح و حیات

دانلود رایگان pdf از جنین تا جنان کتابی کامل در زمینه روح و حیات

دانلود رایگان pdf کتاب از جنین تا جنان – مولانا میر قطب الدین محمد عنقا(پیر اویسی)

کتاب از جنین تا جنان تالیف استاد مولانا میر قطب الدین محمد عنقا(پیر اویسی) است. این کتاب شامل دو بخش است که بخش اول آن مربوط به تحقیقات علمی نویسنده پیرامون روح و حیات پس از مرگ, نیروهای نامرئی, حالات یک محتضر, ارتباط با ارواح و وقایع شگفت انگیز از جلسات روحی و…است که در دو فایل pdf در اختیار شما علاقمندان قرار میگیرد.

میرقطب الدین محمد عنقا ۱۳۰۶ هجری برابر با ۱۲۶۶ شمسی تولد یافت. مدتی رئیس کتابخانه مجلس بوده و به کلیه سلاسل روی آورده و مدت درازی با انجمن روحی تهران مراوده داشته، در عالم رویا تحت تربیت و ارشاد پدر قرار و در اواخر حیات، علی عنقا فرزند ارشد خود را به مریدی پذیرفته و ده سال به مرض قلبی مبتلا بوده و در سی و یکم شهریور ۱۳۴۱ شمسی وفات می یابد. تالیفات وی به این شرح می باشد:

۱- دیوان غزلیات ۲- از جنین تا جنان ۳- رساله ارشادنامه ۴- رساله مراقبه و شهود ۵- تحشیه بر تاریخ تصوف دکتر غنی ۶- تحشیه بر کتاب استوار کیوان قزوینی ۷- علوم غریبه ۸- هیپنوتیزم، مانیه تیزم، اسپریتسم ۹- کف بینی و قیافه شناسی و قرائت افکار و تله پاتی ۱۰- تجلیات ۱۱- پدیده فکر.

کتاب جاویدان از جنین تا جنان یکی از یکی از مصنفات استاد عالم و عامل و عارف کامل مکمل مولی المعظم میرقطب الدین محمد عنقا ۱۲۶۶ – ۱۳۴۱ شمسی (پیراویسی) است که تصنیفش مقارن سنوات ۱۳۳۵ تا ۱۳۴۰ شمسی بوده و تدوین و تنظیمش را به عهده این لاشیء محول فرموده بودند. در این ایام با صرف مساعی مداوم ارادتمندان حقیقی آن پیر بزرگوار که ایران طریق و صدیق این بی مقدارند طبع و رایگان به محضر ارباب فضیلت نیاز گردید. امید که این عرض خدمت در آستان مقدس حضرتش شرف قبول یابد.

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 612

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *