رفتن به نوشته‌ها

درج آگهی کاملا رایگان,آگهی رایگان نیازمندیها,ثبت آگهی رایگان

درج آگهی کاملا رایگان,آگهی رایگان نیازمندیها,ثبت آگهی رایگان,ثبت آگهی رایگان در دیوار نارنجی،آیا شما هم به دنبال  سایت معتبر در زمینه ثبت آگهی رایگان هستید ؟ آیا میخواهید یک رپورتاژ آگهی و بصورت دائمی درج نمایید؟ در این مطلب قصد داریم تا بهترین سایت درج آگهی رایگان و پربازدید را به شما معرفی کنیم. سایتی که در سایت های معتبری همچون خبرگزاری ایلنا نیز معرفی شده و در مدت بسیار کوتاهی توانسته بک لینک و قدرت دامنه بالایی را از آن خود کند.

دیوار نارنجی، اولین سایت درج آگهی است که آگهی ها را بصورت دائمی و به شکل رپورتاژ دائمی منتشر می کند!

دیوار مشهد نارنجی, جدیدترین سایت درج آگهی با امکانات فوق العاده و یکی از بزرگترین سایت های درج و ثبت آگهی رایگان اینترنتی و سراسری است که به عشق امام رئوف و سلطان خراسان حضرت امام رضا (ع) به نام مشهد نارنجی نامیده شده است.

بصورت رایگان و دائمی تبلیغ خود را در اینترنت درج کنید. , بهترین راه برای دیدن شدن شما در اینترنت و نتایج بالای گوگل

دیوار مشهد نارنجی, جدیدترین سایت درج آگهی با امکانات فوق العاده و یکی از بزرگترین سایت های درج و ثبت آگهی رایگان اینترنتی و سراسری است که به عشق امام رئوف و سلطان خراسان حضرت امام رضا (ع) به نام مشهد نارنجی نامیده شده است.

حبیب آتش پنجه مدیر این سیستم و سایت آگهی رایگان ، رنگ نارنجی را رنگ موج سوم یعنی موج فناوری اطلاعات و ارتباطات می داند. او می گوید رنگ موج سوم نارنجی است و به همین علت نام آن را بر روی سیستم تبلیغاتی مشهد نارنجی قرار داده است.

صفحه ورود و درج آگهی

https://mashhadenarengi.com/ads.aspx

ثبت آگهی و جستجوی خدمات و محصولات از همه جای ایران :

سایت و سیستم درج آگهی مشهد نارنجی، مختص به شهر مشهد نیست. در این سیستم هر کسی می تواند از هر کجای ایران عضو شده و کالاها و یا خدمات خود را جستجو کند.

در دیوار مشهد نارنجی دو نوع طبقه بندی برای آگهی های درج شده وجود دارد:

الف : طبقه بندی بر اساس شهر و استان آگهی دهنده، برای مثال تهران، اصفهان، شیراز،مشهد،تبریز، اراک،کرمانشاه و….

در سیستم مشهد نارنجی از مراکز استان ها تا دورترین شهرها ایران، همه لیست شده اند

ب: طبقه بندی بر اساس نوع خدمت و یا کالا، برای مثال خدمات چاپ و تبلیغات، چاپ کتاب ارزان ، آگهی های املاک، آگهی های استخدام و غیره

برخی از مزایای سایت درج آگهی رایگان اینترنتی :

آگهی و لینک وب سایت شما به صورت دائم در صفحات سایت مشهد نارنجی درج شده و در نتیجه، رتبه ی سایت شما در موتورهای جستجو بالا خواهد رفت.

در صفحه آگهی، اطلاعات آگهی دهنده از قبیل تلفن تماس و ایمیل و آدرس به بازدید کننده نشان داده می شود و بازدید کننده می تواند از طریق تماس تلفنی با آگهی دهنده ارتباط برقرار کند و یا از طریق پر کردن فرم تماس با آگهی دهنده، متنی را برای وی ایمیل کند.

منبع : خبرگزاری کار ایران ایلنا

https://www.ilna.news/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-206/1039565-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%AC-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش طراحی سایت