رفتن به نوشته‌ها

راه حل تضمینی درمان سرد مزاجی در همسر✅

سردی مزاج و ناخوانا بودن زوجین چگونه می توانید زندگی مشترک را تخریب کند اما به نظر شما چه کارهایی برای جلوگیری از این اتفاق می توان انجام داد؟

دلایل ایجاد سردی مزاج در همسر و پارتنر

سردی مزاج در شوهر و زن می تواند عوامل متعددی داشته باشد یا چند عامل کنار هم به صورت پیوسته سبب ایجاد سردمزاجی در همسر و پارتنر شود.

گروهی از عوامل سردمزاجی در اقایان و بانوان می تواند به ژنتیک بازگردد. این عامل خیلی قوی بحساب می اید اما می توان با درمان های متفاوت کمی به سمت دیگر ان را متمایل کرد و زندگی مشترک را لذت بخش تر کرد.

در کنار تاثیر ژنتیک عوامل متعدد دیگری نیز وجود دارد. مشکلات بعد از زایمان، مشکلات اقتصادی، خستگی و افسردگی ، سوگ،خیانت و … می توانند عوامل ایجاد سردمزاجی در بانوان و اقایان شوند.

اما نگران نباشد برای درمان سرد مزاجی راه حل های متفاوتی وجود دارد.

منبع بنده از سایت یونیکت بوده و از یکی از مقاله های ان ذکر می کنم این قضایا را بدلیل رعایت کردن حق مولف نمی توانم همه مطالب را عرض کنم اگر می خواهید کتاب کامل و خلاصه این روش ها را دانلود کنید وارد صفحه درمان سردی مزاج شوهر و زن شوید.

برای ورود به صفحه اصلی درمان سردمزاجی در همسر کلیک کنید

طبق مطالعه ای که از مقاله در uniket.ir داشتم سه روش کلی می توان برای درمان سردی مزاج شوهر و زن و دوست دختر و دوست پسر عنوان کرد.

روش اول: درمان سرد مزاجی با گیاهان دارویی و تغذیه

روش دوم: درمان سردمزاجی همسر با استفاده از پزشکی کلاسیک و داروها

روش سوم: تغییر در سبک زندگی

در روش اول غذاهای گرمی را به ما معرفی می کند و گروهی از گیاهان دارویی که افراد دیگر از آن ها جواب گرفته اند را نام می برد و بیشتر به روش های بدون عوارض و ماندگار تکیه دارد.

در روش دوم قرص و داروهای کم عوارض را معرفی می کند و به راهکارهای پزشکی نوین در این زمینه اشاره دارد. طبق گفتشون این روش سریع الجوابه اما ماندگاریش کمتره.

در روش اخر که خود کتاب بهش بیشتر توجه کرده تغییر تو سبکه زندگیه.

عاداتی که بیماران دیگه انجام دادن و جواب گرفتن و روش برنامه ریزی برای جواب گرفتن تو طولانی مدته که به گفته مشتریان این روش بهتر از همه جواب داده.

ممنون از توجه شما

نسرین

پایان

صفحه اصلی پکیج 100 تضمینی درمان سردمزاجی در همسر کلیک کنید

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *