رفتن به نوشته‌ها

روکش حرارتی کنترل، برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و پاک شدن حروف کنترل (10 برگ)

 ابتدا خدمت هموطنان عزیز عرض کنم مشابه این کالا در بازار موجود است با این تفاوت که ضخامت آنها بسیار کم می باشد و با اندک کشیدگی پاره می شود در حالی که کاور حرارتی که ما می فروشیم دارای ضخامتی بسیار بیشتر می باشد.

با بیش از 20 سال تجربه در امر فروش و تعمیرات کنترل قاطعانه می گویم اکثر کنترل هایی که برای اینجانب جهت تعمیر می آورند مشکل کثیف شدن یا بد کار کردن دکمه ها را دارند و علت این مشکل هم ورود چربی و آلودگی های دیگر از منافذ کنار دکمه ها به داخل کنترل می باشد که باعث می شود لایه کربنی چسبیده به لاستیک کنترل بتدریج کثیف یا پاک شده و دکمه های کنترل خوب کار نکند. بهترین ابزار برای جلوگیری از این مشکل استفاده از روکش های حرارتی می باشد این روکش ها با حرارت دیدن توسط سشوار کاملا بدنه کنترل را پوشانده و علاوه بر جلوگیری از ورود آلودگی به داخل کنترل باعث میشود حروف چاپ شده روی قاب کنترل نیز پاک نشود.

برای استفاده از این روکش ابتدا کنترل را داخل روکش قرار داده و مقدار اضافه روکش را از قسمت پایین و بالا طوری کوتاه کنید که حدود 2 سانتیمتر آن روی کنترل برگردانده شود و با چسب نواری بچسبانید. حالا با کمک سشوار بطور ملایم آن را حرارت داده بطوریکه کاملا روکش سطح کنترل را پوشش دهد. با چند بار استفاده در این کار ماهر خواهید شد. ضمنا فیلم آموزش نیز در اینترنت موجود است.

اندازه هر برگ این روکش 8 سانتیمتر در 25 سانتیمتر می باشد که علاوه بر تمامی کنترلها می توان برای بسیاری از لوازم مشابه حتی گوشی موبایل آن را مورد استفاده قرار داد. فقط مراقب باشید حرارت بیش از حد اعمال نشود.

روکش حرارتی کنترل، برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و پاک شدن حروف کنترل (10 برگ)

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *