رفتن به نوشته‌ها

لیست انتشارات مهم ایران, معتبرترین ها – انتشارات معتبر برای چاپ کتاب ارزان

انتشارات فاطمی، آدرس و شماره تلفن انتشارات فاطمی

در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید منابع علمی و آموزشی معتبر و به منظور پرورش استعدادهای نسل جوان و نیز ترویج علم تاسیس شد و تاکنون بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب و نشریۀ علمی منتشر کرده است.
از ویژگی‌های بارز کتاب‌های این مؤسسه دقت علمی، نوآوری و رویکرد حرفه‌ای است که بارها از سوی سازمان‌ها و مراکز علمی و آموزشی کشور مورد تأیید و تشویق قرار گرفته است

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات فاطمی اینجا را کلیک کنید

انتشارات ققنوس ، ناشر بیش از هزار عنوان کتاب در حوزه‌های گوناگونی چون ادبیات، داستان، تاریخ، فلسفه، روان‌شناسی

 

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات ققنوس اینجا را کلیک کنید

انتشارات آگاه

سایت فروشگاه اینترنتی انتشارات آگاه، به پشتوانه‌ی کتاب‌فروشی این انتشارات در خیابان انقلاب، کتاب‌هایی از ناشران گوناگون را در بیش از ۳۰ حوزه‌ی مختلف و نزدیک به ۲۰هزار عنوان کتاب در خود جای داده است. فعالیت این فروشگاه هم‌زمان با رشد فضای تجارت‌ اینترنتی (اوایل دهه‌ی ۸۰) آغاز شد، و در تابستان ۹۷ با به روزرسانی ساختار برنامه‌نویسی، امکان جستجوی راحت‌ و سریع‌ برای دستیابی هرچه مطلوب‌تر مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب مورد نظرشان ارتقا یافت. فروشگاه اینترنتی آگاه با ورود اطلاعات کتاب‌های تازه چاپ به صورت روزانه، و با بهبود شرایط خرید و دسترسی آسان، در تلاش است با افزودن موضوعات و امکانات جدید‌تر، فضای مناسب‌تری برای کتاب‌خوانان فراهم آورد، و از این رهگذر در جهت رشد فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی قدمی بردارد.

 

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات ققنوس اینجا را کلیک کنید

انتشارات جنگل

انتشارات جنگل یک مجتمع بین المللی خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتاب های زبان و حقوقی است. تمام هم و غم ما تولید جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات با نازلترین قیمت می باشد. اینجا تیم 500 نفره انتشارات جنگل در تکاپو هستند تا محصولی در خور شما عزیزان تولید کنند. کیفیت، یکی از مهمترین اِلمان های ماست پس در همین راستا ما از به روز ترین دستگاه های چاپ و صحافی استفاده می کنیم تا محصولاتمان بیشترین میزان کیفیت را داشته باشند. بسیاری از هم میهنان ما به کتاب های به روزی که در اقصی نقاط جهان چاپ می شود دسترسی ندارد، ما این فرصت را فراهم کرده ایم تا جدید ترین و پرفروشترین کتاب های چاپ شده در زمینه های مختلفی چون آموزش زبان های خارجی، رمان، موفقیت، بیزینس، زبان آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، و فرهنگ لغت را در اختیار تمام همراهان انتشارات جنگل قرار دهیم.

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات جنگل اینجا را کلیک کنید

مجموعه انتشارات علم

مجموعه انتشارات علم و انتشارات تمدن علمي تحت مديريت نسل 4 و 5 خانواده علمي كه همواره در بخش صنعت چاپ و نشر ايران فعال بوده اند مي باشد.

فعاليت اين واحد فرهنگي توليد و فروش كتاب در رشته هاي مختلف( به طور مفصل در قسمت فهرست موضوعي) مي باشد.

رسالت اين مجموعه در كنار جنبه اقتصادي فعاليت حرفه اي؛ توسعه فرهنگي و اقتصادي ايران عزيز مي باشد.

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات علم اینجا را کلیک کنید

انتشارات ارجمند

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات ارجمند اینجا را کلیک کنید

انتشارات آریاناقلم

انتشارات آریاناقلم تلاش دارد کتاب‏‌هایی را منتشر نماید که ضمن پرهیز از سطحی‏ نگری، مورد استفاده توامان مدیران و دانشگاهیان کشور قرار گیرد.
 
انتشارات دانشگاه تهران.
 
 
 

 

انتشارات هورمزد

نشر هورمزد کار خود را از اوایل دهۀ 90 شمسی آغاز نمود. در این سال‌ها سعی کرده است با گزینش و چاپ مجموعه ای از بهترین کتاب های حوزه های کسب و کار و موفقیت…

برای ورود به صفحه اطلاعات انتشارات هورمزد اینجا را کلیک کنید

 

انتشارات مازیار

برای ورود به صفحه اطلاعات این انتشارات  اینجا را کلیک کنید

انتشارات نیستان

انتشارات کتاب نیستان در اصل فرزند مجله نیستان است که در سال‌های ۷۴ تا ۷۶ منتشر می‌شد. پس از این که سید مهدی شجاعی مجله نیستان را به اعتراض به شکایت رازینی تعطیل کرد، در سال ۱۳۷۶ اقدام به تأسیس انتشارات نمود.

انگیزه اصلی این حرکت معرفی و چاپ برگزیدگان ادبیات در حوزه های داستان، شعر و نمایشنامه بود. که این پروژه در نهایت در سال ۱۳۸۰ با انتشار بیش از ۲۵۰ دفتر از هنرمندان معاصر خاتمه یافت.

 

کتاب نیستان علاوه بر پروژه «گزیده ادبیات معاصر»، تاکنون بیش از ۸۰۰ عنوان در حوزه های ادبیات، ادبیات دینی، ‌مذهب و کودک و نوجوان منتشر کرده است.

برای ورود به صفحه اطلاعات این انتشارات  اینجا را کلیک کنید

 

بازدیدها: 66

منتشر شده در Uncategorizedچاپ و تبلیغات

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.