رفتن به نوشته‌ها

هزینه ها و مراحل چاپ کتاب در انتشارات

چاپ کتاب علاوه بر آنکه یک راه مطمئن برای اشتراک گذاری افکارتان با حفظ حقوق صاحب اثر است، راهی برای بهبود اعتبار و کسب شان اجتماعی و موفقیت در کسب و کار از طریق ارائه رزومه علمی است. چاپ کتاب از پایان نامه کارشناسی ارشد بخش مهمی از رزومه تحصیلی شما را تشکیل می دهد و داشتن رزومه ای همراه با چاپ کتاب به شما در مصاحبه هایی چون مصاحبه دکتری و همچنین مصاحبه های استخدامی به خصوص استخدامی های سازمان ها،شرکت ها و ارگان های دولتی، بانکها و موسسات مالی یاری خواهد رساند.

چاپ کتاب رزومه ای عالی برای کارمندان دولت جهت پربار کردن سوابق علمی شان حین کار و افزایش اعتبارشان در میان مدیران رده بالا محسوب می شود.

 اگر در دانشگاه در حال تحصیل هستید و می خواهید این راه کسب علم و دانش را ادامه دهید، چاپ کتاب می تواند به عنوان رزومه تحقیقاتی شما و نمره مثبت به شمار آید به خصوص در آزمون مصاحبه دکتری. برای اینکه بتوانید چاپ کتاب خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید، دانستن مراحل چاپ کتاب و هزینه چاپ کتاب به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

مراحل و هزینه های چاپ کتاب 

مشاوران زبده و متخصصان ما در انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی – تهران- همراه شما هستند تا به شما در خصوص چاپ کتاب های تالیفی یا ترجمه، و تبدیل پایان نامه هایتان به کتاب یاری برسانند

افتخار داریم که با کادری مجرب ،آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در سراسر ایران هستیم.

۰۲۱۸۸۹۲۶۱۸۷

تهران، میدان ولیعصر، کوچه قیومی، پلاک۳۲، واحد۳

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *