رفتن به نوشته‌ها

پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی

پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی

 

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .pptx (قابل ويرايش و آماده پرينت)

تعداد اسلاید : 43 اسلاید

 

استراتژی فعالیتهای بازرگانی

شرکت صنایع چوب خزر

( سهامی خاص )

 

nما براین عقیده ایم که همه سازمانها می بایستی توان رقابت جهانی را از هدفهای راهبردی خود قراردهند و بدون همخوان شدن نمی توانند امید پایداری و پیروزی داشته باشند . nدیگرنمی توان مبنای گسترش اقتصادی و رقابت را بر کارگر ارزان گذاشت . nمزد هرچه قدر هم که پائین باشد ، هیچ سازمانی نمی تواند در دراز مدت به کار خود ادامه دهد . nمگر اینگه بهره وری کارکنانش به استاندارد و رقیبان بزرگ جهانی برسد . nبهره وری پائین نیروی کار ، زندگی سازمان را به خطر می اندازد ، هرچند هم که مزد پائین باشد ، این کمبود جبران نمی شود . nکشورهای روبه پیشرفت بایستی رشد خود را بر پایه فن آوری پیشرفته و یا بهره وری همپایه با رهبران هر صنعت بگذارند . nما اعتقاد داریم که بهترین راه ترقی و برنده شدن در بازار رقابت ، ساختن آینده است ، نه پیش گویی آن و این همان استراتژی است . nامروزه بیش از هر زمان ، نیاز به مدیران و رهبرانی است که آینده ساز باشند تا آینده بین ، یعنی مدیر استراتژیست nبر این پایه ، این گزارش با برنامه ریزی برای آینده و ساختن آینده طراحی گردیده است .

 

معرفی و تاریخچه شرکت

l:طرح تولید MDF با ظرفیت 30 هزار مترمکعب و با سرمایه64 میلیارد ریال ابتدا در سال 1369 بصورت طرح توسعه شرکت فیبربابلسر مطرح گردید . به این منظور زمینی به مساحت 10 هکتار از منابع طبیعی در محل فعلی کارخانه اجاره شد . در سال 1370 با نظر مدیریت شستا پیگیری اجرای طرح متوقف شده و در سال 1375 کل تشکیلات اجرای طرح جمع گردید .

این طرح در سال 1375 مجددا در شرکت فیبر بابلسر مورد توجه واقع شده و در مجمع سال 1377 این شرکت پیشنهاد طرح MDF مطرح و هیئت مدیره وقت مأمور مطالعه و اجرای این طرح میشوند .

مطالعه توجیهی این طرح در سه ظرفیت پیشنهادی 30، 60، و 100 هزار متر مکعبی تهیه میگردد که پس از جلسات و بررسی های متعدد اجرای طرح با ظرفیت 30 هزار مترمکعب تصویب شده و طرح از اواخر سال 1378 مجددا در همان محل قبلی احیا میگردد . در سال 1379 قراردادها بسته میشود و نهایتا در نیمه دوم سال 1382تولید آزمایشی آغاز می گردد . تکنولوژی و دستگاههای چیپس و پرسها از کشور چین ، بخش ریفاینر از اتریش و سندینگ از سوئیس خریداری شده است .

تعداد کارکنان شرکت در حال حاضر بشرح ذیل می باشد :

کارکنان دائم 87 نفر

کارکنان پیمانی 92 نفر

l مجموع 179 نفر 

 

 

 


جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

بازدیدها: 0

منتشر شده در پاورپوینت دانش آموزی و دانشجوییدسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.