رفتن به نوشته‌ها

چاپ کتاب از فایل pdf شما

چنانچه شما نویسنده هستید و کتابی بصورت pdf منتشر کرده اید، براحتی می توانید با کم ترین هزینه کتاب pdf خود را به کتاب چاپی تبدیل کنید. چرا باید کتاب پی دی اف خود را چاپ کنم؟ از جمله مزایای چاپ کتاب از فایل پی دی اف pdf تالیف شده توسط شما می توان به مزایایی همچون : برخورداری از حق تالیف و نشر، و جلوگیری از سرقت علمی و ادبی و برخورداری از حمایت قانونی اشاره کرد.

با چاپ دو کتاب شما بعنوان یک نویسنده می توانید از خدمات بیمه تامین اجتماعی ( بیمه نویسندگان) همچون دیگر کارمندان برخوردار شوید. البته چون شما در بخش فرهنگ بیمه می شوید هزینه ی آن به مراتب پایین تر از بیمه شدگان عادی است.

بیمه نقش مهمی در زندگی و آینده افراد دارد، و همین امر به یکی از مهمترین دلائل جوانان برای چاپ کتاب هایشان تبدیل شده، به خصوص آن دسته از افراد و یا زنان خانه داری که بصورت دائم در سازمان یا اداره ای مشغول به کار نیستند.

متقاضیان آزمون های سراسری همچون آزمون دکتری و یا متقاضیان استخدامی های دولتی همانند استخدامی بانک ها، آموزش و پرورش و غیره، می توانند با چاپ کتاب از پایان نامه و تبدیل پایان نامه های ارشد و دکترای خود روزمه علمی خود را تکمیل و در آزمون های مصاحبه حضوری استخدامی و مصاحبه دکتری موفق تر حاضر شوند.

بلاگر ها و اشخاصی که در سطح اینترنت و یا شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام، اقدام به انتشار کتاب های رمان و داستان خود می نمایند می توانند با چاپ کتاب های خود به کسب درآمد بپردازند. شما به عنوان یک رمان نویس و داستان نویس بهتر از همه می دانید که لذت خواندن رمان و داستان و کتاب، در ورق زدن آن و ارتباط فیزیکی با آن است.

بسیاری از بلاگرها و رمان نویسان اینترنتی تعداد مخاطب و فالورهای بسیار بالایی دارند که از طریق تبلیغات در فضای مجازی برای کتاب های رمان خود می توانند فروش خوبی را برای آثار خود رقم بزنند.

ما در انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی، آماده هستیم تا در جهت چاپ کتاب های شما با کمترین هزینه در کنار شما باشیم.

 

http://boualipub.com/fa/bookprint/

هزینه چاپ کتاب چقدر است؟

به هیچ وجه نگران هزینه چاپ کتاب خود نباشید! انتشارات بوعلی با طرح چاپ کتاب شما به تیراژ دلخواه به شما کمک خواهد کرد تا هزینه های چاپ کتاب خود را بصورت چشمگیری کاهش دهید.

۰۲۱۸۸۹۲۶۱۸۷

 

بازدیدها: 0

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *