رفتن به نوشته‌ها

چاپ کتاب رایگان در انتشارات و پیدا کردن اسپانسر

بسیاری از دوستان به بخش پشتیبانی انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی پیام داده بودند و در خصوص چاپ کتاب بصورت رایگان و پیدا کردن اسپانسر برای چاپ کتاب سوال کرده بودند.

یکی از دوستان گفته بود که میخواهد کتابش را بصورت الکترونیک منتشر کند ولی به اینصورت کتابش کپی می شود و دیگران از آن سواستفاده می کنند.

بله این کاملا درست است اما شما می توانید کتاب خود را در تیراژ پایین چاپ کنید و آنوقت کتاب شما دارای شناسنامه می شود.

توجه داشته باشید که فروش فایل های pdf دیگران جرم است اما به شرطی قابل پیگیری و شکایت است که فایل شما خودش مجوز داشته باشد. گرچه باز هم ممکن است قابل پیگیری باشد اما در صورتی که شما کتاب خود را چاپ و سپس بصورت نسخه الکترونیک منتشر کنید اگر کسی فایل شما را کپی غیرمجاز کند بسیار راحت قابل پیگیری است.چون شما به عنوان صاحب اثر شناخته می شوید و حالا کتاب شما دیگر شناسنامه دارد.

آیا انتشارات آموزشی و پژوهش بوعلی اسپانسر برای چاپ کتاب بصورت رایگان دارد؟

دوستان گرامی با توجه به قیمت کاغذ و به صرفه نبودن آن دیگر چنین خدماتی از سوی انتشارات ایرانی ارائه نمی شود و یا اگر بشود به نویسندگان بسیار مشهور و پر فروش تعلق می گیرد اما….

اما انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی با چاپ کتاب به تیراژ دلخواه شما هزینه ی چاپ کتاب را برای شما تا مقدار بسیار زیادی کاهش داده است

همچنین حضور این انتشارات در تهران و قرارداد با چاپخانه های مطرح تهران و داشتن امتیاز تخفیفات ویژه چاپ دیجیتال کتاب، ارزانترین چاپ کتاب را برای شما فراهم کرده است.

چاپ کتاب در تیراژ دلخواه شما را از تمام امتیازات چاپ کتاب بهره مند می کند و همچنین تمام مجوزها را داراست.

لازم به ذکر است صفر تا صد مراحل چاپ کتاب شامل صفحه آرایی و ویراستاری و اخذ مجوزهای لازم از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی تماما توسط این انتشارات و با عقد قرارداد رسمی انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ ارزان قیمت کتاب در تیراژ دلخواه و همچنین بهره مندی از راهنمایی های مشاوران و متخصصین انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی با شماره های درج شده در سایت انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی تماس حاصل نمایید

http://boualibook.com/

بازدیدها: 1

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *