رفتن به نوشته‌ها

کتاب اصول سرپرستی: دکتر حسین بارافکن

اصول سرپرستی: دکتر حسین بارافکن

انتشارات آموزشی و پژوهشی بوعلی

پیشگفتار
عمرها باید که تا یک کودکی از روی طبع
عالمی گردد نکو یا شاعری شیرین سخن
امروز مدیریت یکی از ارکان اساسی اداره امور جوامع مترقی است، زیرا ترکیب مناسب عوامل موجود ایجاد هماهنگی بین آنها و در نتیجه تصمیم گیری صحیح برای رسیدن به هدف مورد نظر به نحو مؤثر و مقرون به صرفه با توجه به کمیابی منابع و فراوانی محدودیتها، نیرویی عظیم در راه افزایش کارایی سازمانها به شمار میرود.

در این راستا گردآوری کتابهای کاربردی مدیریتی جهت استفاده علمی-عملی در جامعه وظیفه ای است که بر عهده مدرسین و اساتید دانشگاه میباشد.

در این میان آنچه انگیزهای شد که مؤلفین این کتاب به فکر تألیف مجموع پیش رو بپردازند کمبود کتبی در زمینه مدیریت بود که با زبانی ساده و روان به تشریح تئوریهای مدیریتی و کاربرد آنها پرداخته باشند و یا صرفاً حاصل ترجمه های تحت اللفظی میباشند که عمدتاً نیاز افراد عالقه مند به مباحث مدیریتی را پوشش نمیدهد.
در نهایت حاصل چندین سال تجربه تدریس مؤلف به زبانی ساده و قابل فهم به صورت کتابی در اختیار دانشجویان و عالقه مندان قرار میگیرد که میتوان منبعی مناسب برای اساتید و مدرسینی باشد که به تدریس دروس مدیریت عمومی یا اصول سرپرستی میپردازند.

بیگمان این مجموعه نمیتواند خالی از نقص و کمبود باشد، لذا از دانش پژوهان گرامی صمیمانه تقاضا داریم با ارائه دیدگاههای خود مؤلفین را در رفع نقایص و جبران کمبودها به منظور بهبود بخشیدن به چاپهای بعدی کتاب همراهی نمایند.
دکتر حسین بارافکن

برای دریافت این کتاب اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 9

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *