فروش فایل,کسب درآمد فروش فایل

کتاب درمان زود انزالی آقایان با ۱۰۰ روش آسان و قطعی

کتاب درمان زود انزالی آقایان با ۱۰۰ روش آسان و قطعی

آیا زمان رابطه زناشویی شما کمتر از ۴۵ دقیقه است؟!

اگر جواب شما مثبت است.. به شما خوش آمد می گوئیم. چون با تکنیک ها و ترفندهای ارائه شده در این کتاب که جمعا بیش از ۱۰۰ روش طبیعی و استاندارد و سالم هستند، قرار است طی ۲ هفته مشکل زودانزالی تان کامل برطرف شود.

آیا فقط منم که به زودانزالی دچار هستم؟یا دیگر مردها هم از زودانزالی رنج می برند؟؟

اگر از آن دسته از مردانی هستید که انزال زودرس دارید، باید بدانید که تنها نیستید.. در واقع نیمی از مردان دنیا اینگونه هستند. انزال زودرس می تواند دلایل بسیاری داشته باشد و لازم است بدانید دلایل وجود آن در تمام افراد یکسان نیست. خیلی ها برای رفع این مشکل دست به دامن داروهای شیمیایی، انواع قرص و یا اسپری های تاخیری و.. می شوند. اما نکته ای که خیلی اهمیت دارد این است که بدن افراد مخصوصا نورون های حسی مغز، طی مدت کوتاهی به آن داروها مقاومت نشان داده و نه تنها مصرفشان کاملا بی اثر خواهد بود بلکه عوارض جبران ناپذیری را هم به سیستم جنسی و دستگاه تناسلی وارد می سازند.

آمریکایی ها معتقدند که آلت تناسلی و اندام جنسی، با ارزش ترین و حساس ترین نقطه بدن هر فرد است و باید از آن بخوبی مراقبت و با راهکارهای طبیعی، سلامت آن را تامین کرد.

لطفا بجای خجالت کشیدن، برای پیشگیری و درمان زودانزالی خود همین حالا اقدام کنید…

اکثر مردان از کوتاه بودن زمان انزال و یا به عبارتی زود ارضاء شدن خود در حین رابطه زناشویی ناراضی هستند. برخی از آنها با این مشکل مدارا می کنند و به دلایل مختلفی از ابراز این مشکل و پیدا کردن راه حل برای آن خودداری می کنند. بر اساس آمار جهانی، برای مراجعین مرد به سکسولوژیست ها در مورد زودانزالی، نشانداده شده است که ۸۰ درصد مردان از بازگو کردن زودانزالیشان خجالت می کشند!

کتاب ۱۰۰ روش طبیعی درمان زودانزالی برای چه کسانی مفید است؟

برای همه مردان متاهل که در جریان رابطه شیرین زناشویی هستند. حتی این کتاب را به پسران مجردی که قصد دارن به زودی ازدواج کنند پیشنهاد می کنیم.. چون نیمی از فرمول های ارائه شده در کتاب حکم پیشگیری و تمرین را برای رفع زودانزالی دارند و طبیعتا برخی از فرمول ها و تکنیک ها به چند ماه تمرین و تمرکز احتیاج دارند. بنابراین از الان می توانید برای رابطه شیرین آینده خود آماده شوید و اطلاعات خود را بالا ببرید. طبق آمار، جالب است بدانید زنان زیادی در مراجعه به اورولوژیستها اظهار داشته اند به دلیل زودانزالی شوهرانشان و از این که نتوانستند آنها را به اوج لذت جنسی خوب برسانند به خیانت و حتی گاها به جدایی تمایل دارند. پس مهمترین هدف این کتاب ایجاد تداوم و لذت در رابطه زناشویی شماست. این کتاب حاصل ماه ها تحقیق و بررسی و ترجمه مقالات از منابع معتبر داخلی و خارجی است که فقط و فقط برای تامین سلامت جنسی شما و همسرتان در رابطه زناشویی جمع آوری شده است..

با این ۱۰۰ روش که البته کاملا طبیعی و علمی و عملی هستند، به صورت قطعی زودانزالی خود را درمان کنید. و نتایج فوق العاده خود را با ما درمیان بگذارید…

برای دانلود اینجا را کلیک کنید

درباره‌ی g74RdbLsQ3

حتما ببینید

كتاب کامل تخصصی تئوری حسابداری ۲ هندریکسون ترجمه علی پارسائیان

كتاب کامل تخصصی تئوری حسابداری ۲ هندریکسون ترجمه علی پارسائیان   توجه:لینک دانلود فایل پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت