رفتن به نوشته‌ها

کدام فایل ها بیشترین فروش و درآمد را در اینترنت دارند؟

پرفروشترین فایل ها در اینترنت، کسب درآمد از فروش فایل، بهترین فایل ها برای فروش فایل در اینترنت، سایت فروش فایل، کدام فایل ها در اینترنت ایران بیشترین فروش را دارند ؟ کدام فایل ها در گوگل بیشترین فروش و بیشترین درآمد را دارند؟ کسب درآمد از فروش فایل
کدام فایل ها بیشترین فروش و درآمد را در اینترنت دارند؟

کدام فایل ها در اینترنت بیشترین فروش را دارند ؟ چه فایل هایی فروش و درآمد بالایی دارند؟

یکی از سوالاتی که برای اکثر فروشندگانی که میخواهند از سایت همکاری در فروش فایل مشهدنارنجی ، درآمد بالایی داشته باشند مطرح است این است که : کدام فایل ها بیشترین فروش را در اینترنت دارند ؟ با فروش چه فایل هایی می توان بیشترین درآمد را داشت ؟

لازم است در ابتدای مقاله یکی از مهمترین تجربه هایم در طول ده سال فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی فایل را به شما عزیزان گوشزد کنم، نکته ای که توجه به آن می تواند درآمدی بسیار عالی را برای شما رقم بزند و عدم توجه به آن می تواند باعث عدم درآمد عالی شما شود.

نکته مهم : قضاوت ممنوع !

بله دوستان این یکی از نکات بسیار مهمی است که درآمد شما را از محل فروش فایل متحول خواهد کرد. قضاوت ممنوع ! یعنی اینکه در مورد پرفروش بودن یک فایل، قبل از قرار دادن آن تصمیم گیری نکنید. فایلی که شما تصور می کنید هیچ فروشی ندارد، ممکن است یکی از پرفروشترین محصولات دانلودی اینترنت باشد.

پرفروش بودن به معنای درآمد عالی شما نیست !

یک جاده را در هنگام ترافیک تصور کنید، وقتی رانندگان می بینند که سمت راست خیابان خلوت تر از وسط و چپ است همه برای سریع رسیدن به سمت راست حرکت می کنند و همین امر باعث می شود تا ترافیک سمت راست، از قسمت هایی که قبل از این شلوغتر بود هم، سنگین تر شود!

وقتی یک فایل یا یک موضوع فروش بالایی پیدا می کند، در نتیجه سایت ها و بازاریابان بیشتری به بازار رقابت فروش آن وارد می شوند.

طبق تجربه من هر چه تعداد فایل های شما بیشتر و متنوع تر باشد، فروش شما بیشتر خواهد بود.

چند نکته

1- در دسترس بودن به ضرر فروشنده است : هر چه فایل نایاب تر باشد، فروش آن بیشتر است.

2- تنها 25 درصد جستجوکنندگان اینترنتی به صفحات دوم گوگل می روند! بنابراین فروشنده ای برنده است که محصول او در صفحات اول و بالای صفحه دوم گوگل قرار بگیرد.

چه فایل هایی پر فروش ترین ها هستند :

1- ترجمه کتاب های روانشناسی و موفقیت : توجه داشته باشید این کتاب ها ترجمه خودتان باشد. اگر شما یک مترجم زبان هستید و یا وارد به نرم افزارهای ترجمه مانند مترجم گوگل، تنها با ترجمه ماهیانه یک کتاب می توانید بعد از یکسال به یک درآمد فوق العاده دست پیدا کنید. توجه کنید کتابی که برای ترجمه انتخاب می کنید هم از نویسندگان معروف باشد و هم pdf آن براحتی یافت نشود تا فروش آن بسیار بالا باشد . من در سال 96 تجربه ماهیانه 3 میلیون تومان درآمد را از این راه داشته ام.

بهتر است کتاب ترجمه شده خود را در تیراژ پایین به چاپ برسانید. با چاپ کتاب در تیراژ کم، نه تنها هزینه آن نهایتا 3 میلیون تومان می شود و شما علاوه بر pdf امکان فروش چاپی و الکترونیک آن را هم دارید و اگر کسی کتاب شما را منتشر کند باید حذف کند در غیراینصورت جریمه خیلی سنگینی در انتظار اوست.

* برخی از مترجمان، به جای وقت گذاشتن برای ترجمه، آن را به مترجم می سپارند. یک کتاب 100 صفحه ای هزینه ترجمه آن بین 200 تا 350 هزارتومان است. اگر کتاب انتخابی شما کتابی عالی و پرطرفدار باشد به راحتی این هزینه در همان هفته های اول فروش pdf جبران می شود.

2- جزوات و خلاصه درس های کتب دانشگاهی : دانشجویان ایرانی اصلا کتاب را نمی خوانند 🙂 مگر دو شب مانده به امتحان چقدر وقت داریم ؟ پس جزوه و خلاصه رو دانلود میکنیم و میخونیم. هر چه بادا باد 🙂

3- نمونه سوالات : نمونه سوالات بصورت پکیج باشد و حداقل 6 – 8 سال نمونه سوال اخیر را در برگیرد

4- پاورپوینت با موضوعات مختلف

5- آموزش موسیقی

6- آموزش سرمایه گذاری ، مانند کسب درآمد از اینترنت ، آموزش ارزهای دیجیتال ، آموزش سرمایه گذاری در بورس ( که البته این آخری فعلا دیگه طرفدار نداره ولی بعدا باز مردم تو صف بورس خواهند ایستاد. تجربه نشون داده مردم ما از یک سولاخ حداقل 500 بار گزیده می شوند)

شما چه فایل هایی را برای فروش پیشنهاد می دهید؟

اگر هنوز به جمع فروشندگان فایل در سایت همکاری در فروش مشهدنارنجی نپیوسته اید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

بازدیدها: 7

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.