رفتن به نوشته‌ها

کنترل استرس نوربو ( بازی،تنفس،مدیتیشن)

کنترل استرس نوربو ( بازی،تنفس،مدیتیشن)

 

آموزش ضد استرس مبتنی بر ذهن آگاهی. بازی های آرامش بخش ، تنفس، مدیتیشن خواب

اپلیکیشن کنترل استرس Norbu اولین نرم افزار ضد استرس است که به شما مدیریت استرس و احساساتتان را در سطح جسمانی آموزش می‌ٔدهد

همه ما می‌خواهیم که اطرافمان افراد متفکر و آرام بدون هرگونه استرسی باشند. ما به مردم کمک می‌کنیم که به چنین افرادی تبدیل شوند. همه ی ما دباره ی کاربرد متفکر بودن می‌دانیم در حالی که توسعه‌ی این عادت برایمان آسان نیست.ما نحوه‌ی ایجاد این عادت را به سادگی در قالب بازی کشف کردیم.

به صورت علمی ثابت شده است که استرس اثر منفی بر سیستم ایمنی دارد. امروزه سطح استرس جهانی بالا است و مشکلات ایمنی کاملا به این موضوع مرتبط هستند. تنها حرکتی آگاهانه کمک می کند که افراد آرام و با اعتماد به نفس بمانند و از درون احساس آسیب‌دیدگی نکنند. اپلیکیشن Norbu متفکر بودن را بر اساس تکنیک های کنترل استرس (MBSC) پیشنهاد می‌دهد. این روش به شما کمک می‌کند تا استرس را مهار کنید و سیستم ایمنی خود را از طریقی کوتاه و آسان تقویت کنید و مهارت کنترل آگاهانه استرس را در خود پرورش دهید. 

این اپلیکیشن بهترین گزینه برای کسانی است که از اهمیت سلامت روان خبر دارند و یا در جست و جوی رسیدن به حالت تعالی ذهنی و وضعیت جسمانی بهتری هستند.

این تمرینات بسیار ساده‌اند. شامل بازی های تسکین استرس، تمرینات سنتی تنفسی و زمان مدیتیشن می‌شوند. هرکسی می تواند انجامش دهد. می‌توانید با استفاده از راهنما یا در سکوت مدیتیشن و تنفس انجام دهید.

قابلیت کمک سریع به شما کمک می کند تا احساسات اضطراب را در عرض ۲ تا ۴ دقیقه با بازی های ضد استرس و تمرینات تنفسی کاهش دهید. می توانند در شرایطی مانند انتظارهای استرس‌زا، درگیری یا بحث‌ها در جامعه‌ها و در شرایط ناگوار ناگهانی مورد استفاده قرار بگیرند. قابلیت کمک سریع همچنین به شما امکان مدیتیشن خواب را می‌دهد برای آن‌هایی که خوابیدن برایشان سخت اسن. برای هر موقعیتی، اپلیکیشن Norbu مدل تمرین مناسب خودش را دارد.

 


جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

بازدیدها: 2

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *